AQUAPHOR RO-203 - Reverzní osmóza Zobrazit větší

AQUAPHOR RO-203 - Reverzní osmóza

RO_006

Nový produkt

 • Průtok: 47.2 l/hod. 
 • Elektronický indikátor 
 • Vhodná do kavárny, restaurace 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

18 500,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

 • Průtok: 47.2 l/hod. 
 • Elektronický indikátor 
 • Vhodná do kavárny, restaurace 
 • Určen pro čištění vody z vodovodního řádu 
 • Zbavuje vodu 99,9% přísad 
 • Výměna vložek je nesmírně jednoduchá!

Výkon a technické parametry RO 203:

 • Rozměry (délka 405 x výška 524 x šířka 195)
 • Hmotnost.: 14 kg
 • Poměr očištěné / odpadní vody (při teplotě vody min. 20°C): 1:2 – 1:4
 • Tlak vody min.: 0,2 MPa (2 at)
 • Tlak vody max.: 0,63 MPa (6,5 at)
 • Teplota vody: +5…+38°C
 • Maximální výkon při teplotě vody +25°C a tlaku 0,2 MPa: 47,2 l/hod

 

Vaše voda

 

 RO 203 nabízí stejnou kvalitu čištěné vody jakou má prvotřídní balená voda v lahvích. Reverzní osmóza odstraňuje z vody skutečně všechny nečistoty včetně tvrdých solí, chlóru, olova a ostatních kovů, baktérií, virů, cyst Lamblií a mnoha dalších. Voda z Morionu M je vhodnější pro Vaše zdraví a šetrnější k Vašim kuchyňským přístrojům – již žádné bílé proužky usazenin.

 

 Objevte opravdovou chuť Vaší kávy a čaje nebo křišťálově čistého průhledného ledu pro Vaše koktejly. Morion M lze snadno využít ve spojení s kávovary a mrazničkami.

 

Ultra postfiltrace

 

Čistá voda v zásobníku vytváří prostředí vhodné pro množení bakterií. Aby nedocházelo k jejich růstu a šíření, DWM 201 je vybaven nejmodernější kompozitní baktericidní postfiltrační kartridží, která zachycuje všechny nečistoty s velikostí částic nad 0,01 mikronů (včetně baktérií a cyst Lamblií).

 

Vaše voda je bez zápachu a dokonale bezpečná, a to i pro děti a osoby trpící na alergie. Mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík) a dodá vodě příjemnou chuť.

 

Výkonný vodní zásobník – pracuje při tlaku přes 2 at

 

Morion M je vybaven zásobníkem typu voda/voda, který vytváří nulový protitlak pro filtrovanou vodu. To umožňuje efektivně provozovat Morion M při vodním tlaku nižším než 2 at bez nutnosti použít tlakovací čerpadlo. Zásobník také může být naplněn vyčištěnou vodou za pouhou hodinu i při nejnižším pracovním tlaku.Ušetřete až 50% za odpadní vodu – Ušetřete 9 tun vody každý rok

 

 Díky výkonnému membránovému a ventilovému systému zásobníku vody udržuje Morion M poměr odpadní/filtrovaná voda pod hodnotou 4:1 (čím vyšší tlak a teplota vody, tím nižší spotřeba odpadové vody. Při tlaku 3,5 baru a teplotě 25 St. C. je to těch 1:4.)

 

Pro klasické osmotické čističe se zásobníky typu vzduch/voda se tento poměr pohybuje kolem hodnoty 10 až 15 při tlaku přibližně 3 at a narůstá při odčerpávání vody ze zásobníku.

 

Vycházíme-li ze skutečnosti, že obvykle potřebujeme najednou 1 až 2 litry filtrované vody, DWM 201 nám ušetří až 50%, respektive 9000 litrů vody za rok.

 

Ušetřete na výměnných filtrech

 

 Předfiltrace Morion M obsahuje dva filtry, které čistí veškerou vodu, která prochází filtrem, a to včetně vody, která bude později vypuštěna do odpadu.

 

Díky efektivnímu zpracování vody v DWM 201 mohou obě předfiltrační kartridže filtrovat méně vody, takže vydrží déle a ušetří Vám peníze.

 

Nejsnadnější obsluha a údržba, jakou si jen dokážete představit

 

 Kartridže lze snadno vyměnit podle následujícího jednoduchého postupu: stiskněte tlačítko; pootočením (o čtvrt otáčky) až do okamžiku cvaknutí kartridž vyjměte, respektive nasaďte novou. Zásobníky filtru Morion M jsou navrženy tak, aby byla zajištěna snadná přístupnost při údržbě a čištění. Membránu lze kompletně vyměnit – není třeba měnit celý zásobník.

 

Bezpečné a spolehlivé materiály a design

 

 Všechny díly filtru Morion se vyrábějí technologiemi přátelskými k životnímu prostředí a z recyklovatelných potravinářských materiálů.

 

RO 203 je navržen pro práci při tlaku od 2 do 6 at a vydrží krátkodobě tlak až 21 at.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: