AQUAPHOR DWM 201 S - Reverzní osmóza Zobrazit větší

AQUAPHOR DWM 201 S - Reverzní osmóza

RO_005

Nový produkt

 • Elektronický indikátor životnosti vložek
 • Určen pro čištění vody z vodovodního řádu.
 • Zbavuje vodu 99,9% přísad.
 • Dvakrát méně vody do drenáže

Více informací

Tento produkt již není na skladě

12 900,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Elektronický indikátor životnosti vložek Určen pro čištění vody z vodovodního řádu. Zbavuje vodu 99,9% přísad. Dvakrát méně vody do drenáže! Výměna vložek je nesmírně jednoduchá! Filtrační výkon: 7 l / hod. Sada filtračních vložek K5–K2–Membrána 50S–K7M O filtru DWM 201 Morion představuje obrovský pokrok v technologii úpravy pitné vody. Vysoký výkon a schopnost zajistit vodu pro velkou rodinu se spojuje s extrémní kompaktností a účinností ve srovnání s tradičními reverzně osmotickými čističi vody. Prohlédněte si video, ať zjistíte, jak můžeme zlepšit Váš život s pomocí využití špičkových technologií čištění pitné a kuchyňské vody. Model Aquaphor DWM 201, Vám poskytne tím nejpohodlnějším způsobem dokonale čistou svěží vodu za výrazně nižší cenu a k tomu mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík). Vaše voda  Morion M nabízí stejnou kvalitu čištěné vody jakou má prvotřídní balení

 

 • Elektronický indikátor životnosti vložek
 • Určen pro čištění vody z vodovodního řádu.
 • Zbavuje vodu 99,9% přísad.
 • Dvakrát méně vody do drenáže!
 • Výměna vložek je nesmírně jednoduchá!
 • Filtrační výkon: 7 l / hod.
 • Sada filtračních vložek K5–K2–Membrána 50S–K7M

 

O filtru DWM 201

Morion představuje obrovský pokrok v technologii úpravy pitné vody. Vysoký výkon a schopnost zajistit vodu pro velkou rodinu se spojuje s extrémní kompaktností a účinností ve srovnání s tradičními reverzně osmotickými čističi vody. Prohlédněte si video, ať zjistíte, jak můžeme zlepšit Váš život s pomocí využití špičkových technologií čištění pitné a kuchyňské vody.

Model Aquaphor DWM 201, Vám poskytne tím nejpohodlnějším způsobem dokonale čistou svěží vodu za výrazně nižší cenu a k tomu mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík).

Vaše voda

 Morion M nabízí stejnou kvalitu čištěné vody jakou má prvotřídní balená voda v lahvích. Reverzní osmóza odstraňuje z vody skutečně všechny nečistoty včetně tvrdých solí, chlóru, olova a ostatních kovů, baktérií, virů, cyst Lamblií a mnoha dalších. Voda z Morionu M je vhodnější pro Vaše zdraví a šetrnější k Vašim kuchyňským přístrojům – již žádné bílé proužky usazenin.

 Objevte opravdovou chuť Vaší kávy a čaje nebo křišťálově čistého průhledného ledu pro Vaše koktejly. Morion M lze snadno využít ve spojení s kávovary a mrazničkami.

Ultra postfiltrace

Čistá voda v zásobníku vytváří prostředí vhodné pro množení bakterií. Aby nedocházelo k jejich růstu a šíření, DWM 201 je vybaven nejmodernější kompozitní baktericidní postfiltrační kartridží, která zachycuje všechny nečistoty s velikostí částic nad 0,01 mikronů (včetně baktérií a cyst Lamblií).

Vaše voda je bez zápachu a dokonale bezpečná, a to i pro děti a osoby trpící na alergie. Mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík) a dodá vodě příjemnou chuť.

Výkonný vodní zásobník – pracuje při tlaku přes 2 at

Morion M je vybaven zásobníkem typu voda/voda, který vytváří nulový protitlak pro filtrovanou vodu. To umožňuje efektivně provozovat Morion M při vodním tlaku nižším než 2 at bez nutnosti použít tlakovací čerpadlo. Zásobník také může být naplněn vyčištěnou vodou za pouhou hodinu i při nejnižším pracovním tlaku.Ušetřete až 50% za odpadní vodu – Ušetřete 9 tun vody každý rok

 Díky výkonnému membránovému a ventilovému systému zásobníku vody udržuje Morion M poměr odpadní/filtrovaná voda pod hodnotou 4:1 (čím vyšší tlak a teplota vody, tím nižší spotřeba odpadové vody. Při tlaku 3,5 baru a teplotě 25 St. C. je to těch 1:4.)

Pro klasické osmotické čističe se zásobníky typu vzduch/voda se tento poměr pohybuje kolem hodnoty 10 až 15 při tlaku přibližně 3 at a narůstá při odčerpávání vody ze zásobníku.

Vycházíme-li ze skutečnosti, že obvykle potřebujeme najednou 1 až 2 litry filtrované vody, DWM 201 nám ušetří až 50%, respektive 9000 litrů vody za rok.

Ušetřete na výměnných filtrech

 Předfiltrace Morion M obsahuje dva filtry, které čistí veškerou vodu, která prochází filtrem, a to včetně vody, která bude později vypuštěna do odpadu.

Díky efektivnímu zpracování vody v DWM 201 mohou obě předfiltrační kartridže filtrovat méně vody, takže vydrží déle a ušetří Vám peníze.

Nejsnadnější obsluha a údržba, jakou si jen dokážete představit

 Kartridže lze snadno vyměnit podle následujícího jednoduchého postupu: stiskněte tlačítko; pootočením (o čtvrt otáčky) až do okamžiku cvaknutí kartridž vyjměte, respektive nasaďte novou. Zásobníky filtru Morion M jsou navrženy tak, aby byla zajištěna snadná přístupnost při údržbě a čištění. Membránu lze kompletně vyměnit – není třeba měnit celý zásobník.

Bezpečné a spolehlivé materiály a design

 Všechny díly filtru Morion se vyrábějí technologiemi přátelskými k životnímu prostředí a z recyklovatelných potravinářských materiálů.

DWM 201 S, je navržen pro práci při tlaku od 2 do 6 at a vydrží krátkodobě tlak až 21 at.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: