Filtrační vložky

Vysoká kvalita čistění vodních filtru Aquaphor během celé životnosti se zajišťuje díky použití pouze nejlepších granulovaných a vláknových sorbentů (kokosový aktivní uhlík, iontoměničová smola a vlákno Akvalen) v optimálním a důkladně zvolené kombinaci. Pouze Aquaphor používá unikátní vlákna Akvalen, vyrobené speciálně pro čistění pitné vody a p...

Vysoká kvalita čistění vodních filtru Aquaphor během celé životnosti se zajišťuje díky použití pouze nejlepších granulovaných a vláknových sorbentů (kokosový aktivní uhlík, iontoměničová smola a vlákno Akvalen) v optimálním a důkladně zvolené kombinaci. Pouze Aquaphor používá unikátní vlákna Akvalen, vyrobené speciálně pro čistění pitné vody a patentované v USA a Rusku.

Díky svým vysoce hydrofilním vlastnostem vlákno Akvalen rovnoměrně třídí proud vody v husté sorpční vrstvě vložky a vyřazuje „kanálový“ efekt (proudění vody mimo sorbentu). Tím se zabezpečuje efektivní čistění vody.

Zobrazit

Filtrační vložky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Pro filtrační konvice

  Díky multikapilárním vlastnostem použitého sorbentu voda protéká přes velice hustou strukturu filtrační vrstvy. A proto spolehlivě se odstraňují dokonce i mikro přísady. To znamená, že chlor, řez a ostatní škodlivé přísady, kterých je ve vodě velké množství, už nikdy se nedostanou do Vaší konvice.

  Při filtraci vody chlor se vstřebává kvůli čemu vzniká nebezpečí růstu bakterií přímo v sorpční vrstvě nebo v očištěné vodě. Aby se to nestalo do vlákna Akvalen se přidává stříbro v aktivní kationtové formě. To zaručuje ochranu proti množení bakterií. Díky patentované technologii rozprášení stříbro neuniká za hranici filtrační vložky. To jsou opravdu univerzální vložky, které obsahují sorpční vlákna Akvalen a kvalitně čistí vodu během celé doby životnosti.

 • Pro filtry na kohoutek

  Při filtraci vody chlor se vstřebává kvůli čemu vzniká nebezpečí růstu bakterií přímo v sorpční vrstvě nebo v očištěné vodě. Aby se to nestalo do vlákna Akvalen se přidává stříbro v aktivní kationtové formě. To zaručuje ochranu proti množení bakterií. Díky patentované technologii rozprášení stříbro neuniká za hranici filtrační vložky. Při filtraci vody chlor se vstřebává kvůli čemu vzniká nebezpečí růstu bakterií přímo v sorpční vrstvě nebo v očištěné vodě. Aby se to nestalo do vlákna Akvalen se přidává stříbro v aktivní kationtové formě. To zaručuje ochranu proti množení bakterií. Díky patentované technologii rozprášení stříbro neuniká za hranici filtrační vložky.

  To jsou opravdu univerzální vložky, které obsahují sorpční vlákna Akvalen a kvalitně čistí vodu během celé doby životnosti.

 • Pro filtry pod dřez

  Během celé své životnosti Vás zaručeně zbaví chloru, benzolu, fenolu, pesticidů, mechanických přísad těžkých kovů atd., což je potvrzeno laboratorními zkouškami. Velká kvalita čistění se zajišťuje díky použití pouze nejlepších granulovaných a vláknových sorbentů (kokosový aktivní uhlík, iontoměničová smola a vlákno Akvalen) v optimálním a důkladně zvolené kombinaci.

  Výměnné filtrační vložky Aquaphor jsou určené pro různé druhy čistění vody a v systémech Aquaphor se používají v různém pořadí. Nabízené 10´ vložky Aquaphor že můžete používat nejenom pro vodní filtry Aquaphor Duet a Trio, ale i pro filtry jiných značek, které mají standardní 10´ trup, vložky Aquaphor pro systém Aquaphor Kristall (K1-…) mají několik důležitých výhod. Například, díky nové formě a designu, je objem sorbentu zvýšen ve vložce na 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění.

 • Pro reverzní osmózu

  Díky nové formě a designu objem sorbentu je zvýšen ve vložce na 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění. Díky svým novým rozměrům a technologii „slim“ může být filtr umístěn kdekoliv v kuchyni. Jaké jsou plusy nové technologie „slim“?

  Aby jste sundali vložku, už není potřeba se namáhat, ani používat speciální nářadí. Jednoduše zmáčknete tlačítko o otočíte trup. Abyste instalovali vložku, jednoduše ji dejte do kolektoru a otočte. Teď při vyměně vložky měníte nejenom filtrační náplň, ale i trup čističe. To je garance proti se množícím bakteriím při dlouhodobém používání filtru.

 • Pro filtry na...

  Polypropylen výrazně zmenší zátěž z hlavního filtru, nebo domácích zařízení.

  Tento materiál odstraní z vody nerozpustné přísady a usazeniny (písek a rez), které vznikají kvůli stárnutí a ničení vodovodního potrubí. Pravě proto je předfiltr velice důležitý v regionech se starým potrubím a při využívaní domácích studen.