Pro filtry pod dřez

Během celé své životnosti Vás zaručeně zbaví chloru, benzolu, fenolu, pesticidů, mechanických přísad těžkých kovů atd., což je potvrzeno laboratorními zkouškami. Velká kvalita čistění se zajišťuje díky použití pouze nejlepších granulovaných a vláknových sorbentů (kokosový aktivní uhlík, iontoměničová smola a vlákno Akvalen) v optimálním a důklad...

Během celé své životnosti Vás zaručeně zbaví chloru, benzolu, fenolu, pesticidů, mechanických přísad těžkých kovů atd., což je potvrzeno laboratorními zkouškami. Velká kvalita čistění se zajišťuje díky použití pouze nejlepších granulovaných a vláknových sorbentů (kokosový aktivní uhlík, iontoměničová smola a vlákno Akvalen) v optimálním a důkladně zvolené kombinaci.

Výměnné filtrační vložky Aquaphor jsou určené pro různé druhy čistění vody a v systémech Aquaphor se používají v různém pořadí. Nabízené 10´ vložky Aquaphor že můžete používat nejenom pro vodní filtry Aquaphor Duet a Trio, ale i pro filtry jiných značek, které mají standardní 10´ trup, vložky Aquaphor pro systém Aquaphor Kristall (K1-…) mají několik důležitých výhod. Například, díky nové formě a designu, je objem sorbentu zvýšen ve vložce na 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění.

Zobrazit

Pro filtry pod dřez Počet produktů: 20

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek